Vozíky značky Thule Chariot

Společnost Thule Vám již více než 70 let pomáhá bezpečně, jednoduše a stylově převážet sportovní výstroj, abyste mohli žít opravdu aktivně. A stejně promyšleně přistupuje i k přepravě dětí.

Několik důvodů proč vybrat právě Thule:

Bezpečnost: Produkty značky Thule odpovídají požadavkům mezinárodních bezpečnostních norem a v řadě případů je dokonce překračují. Navíc procházejí přísnými interními testy, takže můžeme zaručit, že obstojí i v těch nenáročnějších podmínkách.Naší hlavní prioritou je bezpečnost- volba vybavení Thule je tedy sázka na jistotu.

Snadné použití: Naše vozíky a nosiče navrhují milovníci outdoorových aktivit, přičemž mnoho z nich již vychovává děti. Proto se zaměřují především na to, aby naše výrobky rodinám co nejvíce zpříjemnili pobyt na čerstvém vzduchu a aby byly maximálně intuitivní a snadno použitelné.

Všestrannost a kvalita: Naše produkty jsou velmi odolné a jsou navrženy tak, aby se dokonale přizpůsobili potřebám rodičů i dětí a aby jim spolehlivě sloužili řadu let.

Řada Sport

Tato řada vozíků je určena pro milovníky přírody a sportovní nadšence. Mají atraktivní design a jsou aerodynamické. Díky těmto vozíkům se můžete naplno věnovat svým koníčkům a aktivitám společně s dětmi i těmi nejmenšími.

Thule Chariot CX

Pohodlný a stylový vozík, vybavený těmi nejmodernějšími technologiemi, určený pro velmi aktivní rodiny. Mezi hlavní výhody patří aerodinamický tvar vozíku, nastavitelné odpružení vozíku zaručuje maximální stabilitu a pohodlí při jízdě, ergonomicky řešená řídítka, kotoučové brzdy, plně větrací bočnice, polstrované sedadlo uvnitř vozíku zajistí maximální pohodlí. Na příčnou tyč pro příslušenství lze upevnit různé doplňky. Vozík obsahuje držáky Click n’Store, do nichž je možné upevnit sety pro přestavbu. Dodává se v modré a červené variantě a ve variantě pro jedno nebo dvě děti. Vozík vyhovuje mezinárodním normám EN 1888, EN 15918, ASTM F833, ASTM F1975 a SOR/85-379.

Thule Chariot Cougar

Všestranný sportovní vozík, který nabízí skvělý poměr vlastností a výkonu. Mezi hlavní výhody patří aerodinamický tvar vozíku, nastavitelné odpružení vozíku zaručující maximální stabilitu a pohodlí při jízdě, nastavitelná řídítka HeightRight pro maximální komfort rodičů a částečně větrací bočnice. Na příčnou tyč pro příslušenství lze upevnit různé doplňky. Vozík obsahuje držáky Click n’Store, do nichž je možné upevnit sety pro přestavbu. Dodává se v barevných variantách avokádová zelená nebo červená a ve variantě pro jedno nebo dvě děti. Vozík vyhovuje mezinárodním normám EN 1888, EN 15918, ASTM F833, ASTM F1975 a SOR/85-379.

Thule Chariot Cheetah

Vozík lehké váhové kategorie a perfektní tréninkový partner pro každého atleta se závazky. Mezi jeho hlavní přednosti patří aerodinamický tvar vozíku, odlehčená konstrukce vozíku snadnou manipulaci a nastavitelná řídítka HeightRight pro maximální komfort rodičů. Na příčnou tyč pro příslušenství lze upevnit různé doplňky. Dodává se ve světle zelené variantě a ve variantě pro jedno nebo dvě děti. Vozík odpovídá normám EN 1888, EN 15918, ASTM F833, ASTM F1975 a SOR/85-379.

Řada Urban

Ideální volba pro rodiče, kteří hledají univerzální, snadno použitelný vozík, který budou moci podle potřeby jednoduše upravit tak, aby s nimi zvládl běžecký trénink v parku i výlet na kole.

Thule Chariot Chinook

Ideální kočárek pro aktivní rodinu. Má otočné přední kolo, které lze zaaretovat, takže ho jednoduše proměníte z praktického kočárku na vozík pro kondiční běh. Velmi jednoduše, pohybem jedné ruky jej složíte. Jako jediný sportovní vozík je vybavený polohovatelným sedadlem uvnitř vozíku. Další výhodou je velké přední kolo, které lze zaaretovat (před připojením za kolo, lze přední kolo sklopit pod kabinu, nebo odmontovat). K vozíku jsou k dispozici komponenty pro děti do 1 roku (adaptér na autosedačku, brašna, opora hlavy a trupu). Vozík obsahuje nastavitelné odpružení, plně větrací bočnice, držáky Click n´Store , do nichž je možné upevnit sety pro přestavbu a příčnou tyč pro uchycení různých dopňků. Dodává se v modré nebo černé variantě a ve variantě pro jedno nebo dvě děti. Vozík odpovídá normám EN 1888, EN 15918, ASTM F833, ASTM F1975 a SOR/85-379.

Thule Chariot Corsaire

Vozík je spolehlivým partnerem na dlouhé tratě, skvělý na běžné pochůzky i celodenní cyklistické výpravy. Mezi hlavní výhody patří nadstandardně velká kabina vozíku, velký úložný prostor, nastavitelné odpružení vozíku zaručuje maximální stabilitu a pohodlí při jízdě, nastavitelná řídítka HeightRight pro maximální komfort rodičů a částečně větrací bočnice. Dodává se v červeném provedení a ve variantě pro jedno nebo dvě děti. Vozík odpovídá normám EN 1888 a EN 15918.

Thule Chariot Captain

Robustní a odolný prostorný vozík, který uveze i větší náklad. Vozík má masivní plastovou podlážku připevněnou k obvodové konstrukci a velký úložný prostor. Nastavitelné odpružení vozíku zaručuje maximální stabilitu a pohodlí při jízdě. Mezi další výhody patří nastavitelná řídítka HeightRight pro maximální komfort rodičů a částečně větrací bočnice. Dodává se v červeném provedení a ve variantě pro jedno nebo dvě děti. Vozík odpovídá normám EN 1888 a EN 15918.

 • CX

  Kočárkový set:
  ano
  Set pro kondiční běh:
  ano
  Cyklistický set:
  ano
  Set pro běžky a pěší turistiku:
  ano
  Kočárkový set
  Set pro kondiční běh
  Cyklistický set
  Set pro běžky a pěší turistiku
 • Cougar

  Kočárkový set:
  ano
  Set pro kondiční běh:
  ano
  Cyklistický set:
  ano
  Set pro běžky a pěší turistiku:
  ano
 • Cheetah

  Kočárkový set:
  ano
  Set pro kondiční běh:
  ano
  Cyklistický set:
  ano
  Set pro běžky a pěší turistiku:
  ano
 • Chinook

  Kočárkový set:
  ne
  Set pro kondiční běh:
  ne
  Cyklistický set:
  ano
  Set pro běžky a pěší turistiku:
  ano
 • Corsaire

  Kočárkový set:
  ne
  Set pro kondiční běh:
  ne
  Cyklistický set:
  ano
  Set pro běžky a pěší turistiku:
  ano

Kočárkový set: malá přední kolečka otočná o 360°, snadné upevnění i uskladnění díky držákům VersaWing.
Set pro kondiční běh: pevné přední kolo, aby vozík držel směr, rychlá a snadná montáž.
Cyklistický set: patentovaný závěs ezHitch pro snadnou a rychlou montáž, bezpečnostní prvky odpovídající normám.
Set pro běžky a pěší turistiku: délka tažných tyčí lze nastavit podle potřeby, dítě sedí v dostatečné výšce nad zemí, takže se veze v teple a pohodlí. Montáž setu je snadná a rychlá.

Řada Touring

Tato řada je určena především pro ty, co rádí traví čas na kole.

Thule Chariot Coaster

Odolný, bezpečný a pohodlný vozík za kolo, který na konci cyklistické stezky snadno přestavíte na praktický kočárek. Bezpečné upevnění vozíku za kolo pomocí patentovaného závěsu ezHitch. Dodává se v modrém provedení a ve variantě pro dvě děti. Vozík vyhovuje mezinárodním normám EN 1888, EN 15918, ASTM F833, ASTM F1975 a SOR/85-379.